• Znajdujesz się w zamkniętej zonie okręgu Czarnobyl na Ukrainie. Eksplorując ruiny zatrzasnąłeś się w opuszczonym pokoju radzieckich naukowców. Musisz się spieszyć – minęło już ponad 30 lat od wybuchu, jednak ukryte w pokoju źródło promieniowania jest tak silne, że po upływie 60 minut pozostaniesz w Czarnobylu na zawsze…

  2 - 5

  Rezerwuj

 • Do struktur mafijnych przedostał się policyjny kret. Dał cynk o planowanej egzekucji jednego z wysokich rangą polityków. W dziupli gdzie mafia przetrzymuje i torturuje porwanych dla okupu zakładników, ukrył informację dotyczącą planowanej egzekucji. Macie 60 minut, aby zapobiec wykonaniu wyroku.

  2 - 4

  Rezerwuj

 • Do Internetu przedostał się film z groźbą serii zamachów terrorystycznych. Interpol wpadł na ślad zamachowca, który aby zgubić trop podróżuje po całym świecie. Został zatrzymany przypadkiem na lotnisku podczas osobistej kontroli, jednak nie odnaleziono ładunków wybuchowych. Jako jednostka specjalna musicie zlokalizować i rozbroić bombę, która wybuchnie dokładnie za 60 minut.

  2 - 5

  Rezerwuj